• וואלה! ראשי
  • הפוך לדף הבית
  • שלום אורחקרא דוארפתח תיבת דואר חינם!
  • מזג אוויר
  • מפות
  • קניות

לוח שידורים יום ה'

07:58
+ תקציר
- סגור
ילדים. 5. עושים סדר: לעזרא נמאס מהבלאגן שמשתולל במחסן והוא מבקש מענבלי לעשות סדר בין כל הארגזים והקופסאות. ענבלי נרתמת למשימת הסידור, אבל לא באופן שעזרא התכוון...
08:08
+ תקציר
- סגור
מצויר. 17. הטעות הגדולה: ליה וזאק מתמודדים בתחרות סקייטבורד. לזאק נתקע הגלגל ולליה נשבר הגלשן, אז היא קוראת מיד לחברות הג'יניות שלה שיבואו לעזור.
08:32
+ תקציר
- סגור
מצויר. 18. בית בובות חלומי: ליה מזמינה את זאק לשחק בבית הבובות החדש שלה. אבל הצעצועים שזאק מביא לא מתאימים לבית הבובות ועושים הרבה בלאגן. אז היא מזמינה את החברות הג'יניות שלה למשחק.
11:29
+ תקציר
- סגור
מצויר. 5. בית עץ: ליה וזאק רוצים שיהיה להם בית עץ אך מתקשים בבנייתו. ליה מזמנת את חברותיה הג'יניות, זהבית ופזית שיעזרו לה במלאכה.
11:52
+ תקציר
- סגור
פרק 6. ליה וזאק הולכים לטיול בחוף שם זאק מחפש את הקונכיה החלומית שלו וליה אוספת אוצרות חוף להכנת תכשיטים. כשגל גדול מגיע ולוקח את כל האוצרות ליה פונה לחברותיה הג'יניות לעזרה.
14:59
+ תקציר
- סגור
ילדים. 4. להציל ספינת פיראטים: דורה וחבריה עוזרים לגייס כספים להקמת מוזיאון בעזרת ספינת פיראטים אמיתית שעל סיפונה הם עורכים הפלגות לילדים.
15:22
+ תקציר
- סגור
ילדים. 5. מחפשים את מונו: דורה, קייט ומיגל נעזרים בצעצועים שהלכו לאיבוד כדי למצוא את הקופיף של מיגל הקטן שנשכח בקרון הרכבת.
16:53
+ תקציר
- סגור
פרק 30. סנטה נוצץ: הייזל וחברותיה מחכות בחוסר סבלנות לגלות מי יהיה זה שיתלה את הכוכב בראשו של העץ. כשהייזל נבחרת, היא שוברת בטעות את הכוכב, ועושה הכול כדי לתקן את המצב.
17:17
+ תקציר
- סגור
פרק 9. משחקי כדור: לאיזו בריכה מותר להיכנס עם הבגדים? למה התלתל הסגול עם מגן אף? טל והתלתלים צוחקים שרים ומשחקים בכדור.
19:40
+ תקציר
- סגור
פרק 10. המשפחה שלי: איך קוראים למשפחה שכל היום צוחקת? למה התלתל הירוק ישן במיטה עם חביתה? טל והתלתלים בבדיחות שירים וחוויות מצחיקות עם כל המשפחה.
22:39
+ תקציר
- סגור
פרק 27. תינוק חד קרן נולד עם קרן שמשמיעה קולות מוזרים. הייזל רוצה לתקן את זה, ומטילה כישוף שרק מסבך את המצב; הייזל צריכה לערבב שיקוי שאימא שלה מלמדת אותה. היא מטילה כישוף כדי לגרום לכפית לערבב במקומה.
23:03
+ תקציר
- סגור
הייזל וחברותיה יוצאות עם ההורים של הייזל למחנה, כדי לזכות בקמע צופים חדש. להייזל אין סבלנות לחכות עד שהיא תגלה איזו הפתעת יום הולדת ההורים שלה הכינו לה וכשהיא מנסה להציץ, היא מטילה כישוף שמסבך אותה.
06:00
דורה 6 פרק 135
+ תקציר
- סגור
ילדים. 135. דורה מצילה את המלך חד-קרן: הינשוף טמן לחד קרן מלכודת ליד סכר הנהר. דורה ובוטס יוצאים לחלץ את חד קרן מן המלכודת ולהשיב לו את כתר המלוכה.