• וואלה! ראשי
  • הפוך לדף הבית
  • שלום אורחקרא דוארפתח תיבת דואר חינם!
  • מזג אוויר
  • מפות
  • קניות

לוח שידורים יום ה'

12:24
+ תקציר
- סגור
ילדים. 8. פלפלית מפלפלת: כולם רוצים את הקציצות המפולפלות של פלפלית אבל כשהעקב שלה נחבל, מתחיל להיות לה קשה לעמוד בקצב הזמנות המשלוחים. האם הקציצות יגיעו בזמן לכבד את הקהל במופע האווירי המדהים של בוטן?
14:21
הממלכה הקטנה 2
+ תקציר
- סגור
אנימציה. 65. הכוכב הנופל: שדון חכם וזקן מפחד מפניי פלישת חייזרים לאחר שנוחתת בממלכה הקטנה צלחת מעופפת. החללית התרסקה ולא יכולה לחזור לביתה.
19:32
+ תקציר
- סגור
ילדים. 9. תרופות סבתא: מזה נכנס למחסן ולא מפסיק להתעטש וטוען שהוא אלרגי לחורף. ענבלי מחליטה לטפל בו ובעזרת עזרא הם מנסים תרופות סבתות שונות כדי לגרום למזה להבריא.
19:43
+ תקציר
- סגור
ילדים. 16. הסגן הנאמן: דינה מיט, גיבורת העל של לה לה לופסי, מחפשת לה חבר הכי טוב. עד שמתברר שכל הזמן החבר הזה היה לצדה.
20:05
+ תקציר
- סגור
ילדים. 17. יום חופשי לשושנית: טיול נחמד עם חברות הופך לאתגר מקצועי, כשגם החברות וגם עגלת העזרה הראשונה זקוקים ל... עזרה ראשונה!
21:16
+ תקציר
- סגור
ילדים. פרק 13: בוק, בוק, בוק! עוף האביב עומד להכריז על בואו של האביב. אבל לפני זה הוא צריך לראות פרח יפה. כל מה שחבורת הגופים צריכה זה מים, אור שמש וזמן. האם הפרח יפרח לפני שיהיה מאוחר מדי?
23:37
+ תקציר
- סגור
ילדים. 49. איזו מין תספורת: אוואן צריך להסתפר, אבל הכסף עף ברוח והתפזר בכל העיר. צוות אומיזומי יוצא למשימה למצוא את הכסף.
00:01
+ תקציר
- סגור
ילדים. 50. המרוץ לפסגת הר הצורות: צוות אומיזומי ואוטוזומי מתחרים נגד אוטו-זבל עד לפסגת הר הצורות והפרס הנכסף הוא תריסרון.
02:43
+ תקציר
- סגור
ילדים. 17. בבקשה, ניקי: דורי מבקש מניקי להעביר חבילה לנמל עד השעה חמש. מקס מבקש מניקי לנקות את אתר הבנייה. ניקי מתקשה לסרב להם אך הוא מתעכב באתר הבנייה ומאחר לנמל.
02:50
+ תקציר
- סגור
ילדים. 18. בואו נהיה נקיים: שוקי מנסה לשבור שיא - לא להתקלח הכי הרבה זמן. הוא מתכסה בבוץ באתר הבנייה וגורם לבלגן גדול. הבנאי מתבלבל וחושב שיש מפלצת באתר הבנייה. צוות החילוץ בא לעזור.
03:44
+ תקציר
- סגור
ילדים. 51. משחקים על הטיילת: צוות אומיזומי עוזר לראיין לנצח בכל המשחקים על הטיילת ולזכות בכרטיסים כדי לקבל את הפרס הגדול, מסוק הצעצוע.