• וואלה! ראשי
  • הפוך לדף הבית
  • שלום אורחקרא דוארפתח תיבת דואר חינם!
  • מזג אוויר
  • מפות
  • קניות

לוח שידורים יום ה'

12:01
+ תקציר
- סגור
ילדים. פרק 19: ארזו מזוודה ומהרו לשדה התעופה, כי חבורת הגופים ממריאה! עזרו לגופים לטוס במטוס סביב השמיים ובין העננים. אבל היזהרו מהמטוס של שודדי הים.
13:06
+ תקציר
- סגור
פנטזיה. 5. שדוני מוכר לדני חיצי אהבה ישנים. חץ שהיא יורה פוגע בטעות בליבו והוא מתאהב בה, אך כשזה מתחיל למצוא חן בעיניה, זיסי רוצה גם. המצב רק מסתבך כשפלא מקבלת את החץ. (בליווי שפת הסימנים).
13:20
+ תקציר
- סגור
זץ היועץ: זץ צץ ביער הקסום כדי לייעץ ולשכנע את שדוני שבגלל שהוא מוכר מדופלם הוא צריך לעשות כמוהו. שידוני שבסך הכל רוצה למכור את סחורתו - נענה לו. האם עצותיו באמת יעזרו? (בליווי שפת הסימנים).
14:43
+ תקציר
- סגור
ילדים. פרק 11: דורה היא ילדה הרפתקנית, דוברת שתי שפות, שגרה בתוך מחשב. דורה תמיד עוזרת, החלטית וחיובית ותמיד מוכנה להרפתקה. דורה מוכנה תמיד לחקור את העולם עם תיק גב הנאמן שלה, מר מפה ובוטס.
15:40
+ תקציר
- סגור
פרק 31. הייזל רוצה לשפר את מצב הרוח של אימה החולה, ומבקשת מחברותיה לאחד שוב את הלהקה שלהן; הייזל רוצה לצייר ציור ממש מושלם של פוזי, וככל שהיא מנסה לשפר אותו, כך הבעיות מתרבות.
16:05
+ תקציר
- סגור
פרק 32. הייזל רוצה לעזור ללבנדר לזכור את מרכיבי השיקוי שלה, ומטילה עליה כישוף כדי לזכור, שבטעות נהפך לכישוף של שכחה; ההורים של הייזל יוצאים לבלט, והייזל וחברותיה עורכות מסיבת פיג'מות.
19:21
+ תקציר
- סגור
פרק 1. הייזל, לבנדר ופוזי, מחפשות את הנסיך צפרדע, כדי לשנות אותו חזרה לנסיך בעזרת נשיקה, אבל הן מוצאות זכר צפרדע שלא כל כך בטוח שהוא נסיך; אימא של הייזל נותנת לה שמלה שהייתה שלה, כשהיא הייתה קטנה.
19:47
+ תקציר
- סגור
2. הייזל צריכה לנקות את החדר שלה, לפני שתוכל לצאת למסיבת פיג'מות. היא מנסה בעזרת קסמים, אבל לא מצליחה ולכן מחליטה לקרוא לחברות שלה שיעזרו לה; הייזל ולבנדר מציעות שפרסלי, אח של פוזי, יצטרף אליהן למשחק.
21:44
+ תקציר
- סגור
פרק 9. כשאימא של הייזל רוצה לזרוק קופסה שחוזרת על דברים ממש כמו תוכי, הייזל מחליטה לשמור את הקופסה וללמד אותה כמה קסמים; במופעי הכישרונות פרסלי תמיד מנצח את כולם, ופוזי די מבואסת מזה.
22:07
+ תקציר
- סגור
פרק 10. בתצוגת האופנה של העיר, לבנדר רוצה שעיצובי הבגדים שלה ידהימו לגמרי את כל האנשים; כשהייזל רוצה להטיל קסם על תליוני החברות שהכינה לחברותיה, היא בטעות גורמת ללבנדר להילכד בתוך התליון.
04:24
+ תקציר
- סגור
ילדים. 1. יום צדפות שמח, חברים: חבורת הגופים מחליטה לערוך מסיבה לכבוד צדי ולהזמין את בן דודו, סאם. אבל לפני שחבורת הגופים שולחת לסאם את ההזמנה שלו, היא מגלה איך מתנהל כל מה שקשור לדואר.
04:47
+ תקציר
- סגור
ילדים. 2. בואו נשחק דג-ורסל: המשחק הגדול מגיע, וחבורת הגופים חייבת להתאמן בכדרור, זריקה, תפיסה ועבודת צוות אם הם רוצים להצליח.
06:00
+ תקציר
- סגור
ילדים. 12. הבית של סבתא: דורה היא ילדה הרפתקנית, דוברת שתי שפות, שגרה בתוך מחשב. דורה תמיד עוזרת, החלטית וחיובית ותמיד מוכנה להרפתקה. דורה מוכנה תמיד לחקור את העולם עם תיק גב הנאמן שלה, מר מפה ובוטס.