• וואלה! ראשי
  • הפוך לדף הבית
  • שלום אורחקרא דוארפתח תיבת דואר חינם!
  • מזג אוויר
  • מפות
  • קניות

לוח שידורים יום ו'

13:48
ראסטי
+ תקציר
- סגור
מצויר. 1. בוטאזור נחלץ לעזרה כאשר ילד קטן בשם ליאם מקלאוד נתקע על ערימת גרוטאות; קראש הופך לטייס חילוץ בעל תעוזה כדי להנחית בבטחה מטוס על שלט רחוק.
14:12
ראסטי
+ תקציר
- סגור
מצויר. 2. בדרך לטיול סקי על פסגת הגבעה, מפולת אבנים מאיימת על ראסטי וחבריו; ראסטי ורובי מרוויחים את תגי המחנאות שלהם בכך שמצילים אופוסום שנלכד.
14:37
ראסטי
+ תקציר
- סגור
מצויר. פרק 3. ביום החם ביותר בשנה, ראסטי ורובים מוכרחים להעביר קבוצה של פינגווינים לפארק; ראסטי ורובי מגייסים את עזרתו של ווירלי כדי להשיג תכניות בניה ששחף גנב מהם.
15:02
ראסטי
+ תקציר
- סגור
מצויר. 4. בעזרתם של ראסטי והביטים, רובי מתחרה בתחרות הכישרונות בספארקטון; ווירלי טס לפעולה כשבוטאזור בטעות מאפשר לליאם להפריח כדור פורח ענקי.
15:39
+ תקציר
- סגור
שני פלא: פלא משכפלת צלחות לארוחת הבוקר אך שדוני גורם לה לשכפל את עצמה. עכשיו יש שתי פלא, שלא מסתדרות ביניהן בכלל. הבנות צריכות להחליט איזו פלא היא האמיתית. (בליווי שפת הסימנים).
19:00
היום שבו הנרי פגש... חדש!
+ תקציר
- סגור
ילדים. 16. מגדלור: הנרי פוגש מגדלור, הופך לשומר המגדלור, ומתקן את התאורה כדי להציל אונייה קטנה.
19:07
היום שבו הנרי פגש... חדש!
+ תקציר
- סגור
ילדים. 17. מכונית: הנרי פוגש מכונית, הופך לנהג מרוצים, וביחד הם מתחרים במרוץ מכוניות.
19:13
היום שבו הנרי פגש... חדש!
+ תקציר
- סגור
ילדים. 18. פרה: הנרי פוגש פרה, הופך לבוקר, ועוזר לפרה למצוא את חברותיה לעדר.
19:19
היום שבו הנרי פגש... חדש!
+ תקציר
- סגור
ילדים. 19. ארנבת: הנרי פוגש ארנבת, הופך לקוסם, וביחד הם מציגים מופע קסמים.
הרפתקאות. פרק 12. תמר פותרת חידה מעניינת: "היום אנחנו נעלה ונרד, וכשנושיט את הידיים לא תאמיני גם ניגע בשמיים" קפטן יום שלישי סוחף את תמר להרפתקה בשחקים.
הרפתקאות. פרק 13. תמר הולכת למקום רחוק שעושים בו מעשים נועזים, ואם יהיה לה מזל, תמצא שם אוצרות עתיקים. קפטן יום שלישי סוחף את תמר להרפתקה נועזת.
הרפתקאות. פרק 14. תמר מגיעה למקום שבו רוקדים ושרים עד שעה מאוחרת, ולא להאמין - מציירים שם על הפנים, ולא במחברת. קפטן יום שלישי סוחף את תמר להרפתקה במערב הפרוע.
הרפתקאות. פרק 15. תמר פותרת חידה מרתקת: "את בטח מתרגשת, במקום נפגוש רשת, הגיבורות הן הרגליים וירוק ממלא את העיניים" קפטן יום שלישי סוחף את תמר להרפתקה ספורטיבית.
06:00
+ תקציר
- סגור
ילדים. 68. מה קורה בהמשך: דורה ובוטס עוזרים למלך העצוב, נכנסים לעולם האגדות ובוראים גרסאות חדשות לסיפורים מוכרים ואהובים.