פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   title

   להורדה

   פרקים מקודמים

   ני האו קאי לאן

   מידע על הסדרה

   סדרת אנימציה לילדים בגיל טרום בית ספר ובמרכזה דמותה של קאי לאן, ילדה צעירה החולקת את עולמה הדו-תרבותי (בשפה העברית והסינית מנדרינית) עם בעלי חיים המשמשים לה שותפים למשחק, ועושה זאת תוך כדי שירה וריקוד.

   חבריה להרפתקאות כוללים את רינטו, נמר אימפולסיבי בן חמש שהוא גם חברה הטוב ביותר של קאי לאן; טולי, דוב קואלה בן חמש השואף בסתר לבו להיות פנדה; הוהו הקוף, חברה הצעיר ביותר של קאי לן ולולו, קרנפה ורודה עם בלון אדום סביב לחוטמה המעניק לה את היכולת לעוף אל מקומות גבוהים במיוחד.

   המבוגר היחיד המופיע בתכנית הוא סבה של קאי לאן, יה יה, המופיע על תקן הפטריארך החולק עם נכדתו ועם הצופים את המסורות והמנהגים הסיניים. דמותה של קאי לאן, כמו גם של סבה, נשענות על הביוגרפיה של יוצרת הסדרה, קרן צ'או (ששמה הסיני המקורי הוא קאי לאן). בבסיס הסדרה ישנו ניסיון לחשוף את קהל היעד אל השפה הסינית-מנדרינית, יחד עם אלמנטים של התרבות הסינית וערכיה, רב תרבותיות (באמצעות הרקע המעורב של דמויות המשנה) ומשפחות בין דוריות (יחסיה של קאי לאן עם סבה). במובן זה שורר דמיון ניכר בין המצע הלימודי של קאי לן ובין תכניות אחרות של ניק כגון "מגלים עם דורה" ו"רוץ דייגו רוץ".

   פרקים מלאים

   משחקים